Kurumsal

Kny Keskinler İnşaat & Emlak - Kdz. Ereğli

Kny Keskinler inşaat, önce insan sağlığı ve güvenliği felsefesinden yola çıkarak yapmış olduğu ve yapmaya devam ettiği tüm projelerinde kaliteden asla ödün vermemiş olup, inşaatlarda kullanılan malzemelerin tamamı TSE belgeli ve birinci sınıf malzemelerdir.

 

Plan, proje, büyük sanayi yapıları, toplu konut, toplu işyeri, sanayi siteleri, sağlık tesisleri ve inşaat taahhüt işlerinde faaliyet gösteren KNY Keskinler İnşaat Emlak, kaliteli imalatları ve verdiği güvenle sektördeki öncü faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yaşanacak güvenli mekanların tasarımından imalatına kadar her aşamasında deneyimli teknikkadrosu ile çalışmalarını çağın gereklerine göre titizlikle yürüten KNY Keskinler İnşaat Emlak, bu güne kadar "ürettikleri" ile ve oluşutrduğu güvenle adından söz ettirmiştir.

Tüm imalatlarında insan mutluluğunu ve müşteri memnuniyetini en ön planda tutan KNY Keskinler İnşaat Emlak, her zaman yasal mevzuatın gereklerine uygun hareket etmektedir. Sektöründe yenilikçi ve öncü kuruluş olmak için en iyi teknolojileri kullanarak müşterilerinin lehine maliyet, hız v e kalite avantajı sağlamak şirketin temel niteliklerindendir.

KNY Keskinler İnşaat Emlak taahhütlerini daima zamanından önce ve planlanan bütçe miktarını aşmadan bitirmektedir. Bu nedenle her koşulu göz önüne alarak planlamalar yapılmakta ve yeterli kaynakları işin yapımına tahsis etmektedir.

İnşaatların yapımında kullanılan malzemeler daima kaliteli ve uzun ömürlü olanlardan seçilmektedir. İnşaatların mukavvemeti ile ilgili tüm malzemeler ise TSE standartlarına uygun niteliktedir.

 

İş güvenliği ve işçi sağlığı konusunda da özenli davranan KNY Keskinler İnşaat Emlak, şantiyelerinde herhangi bir kazanın meydana gelmemesi için gereken tüm önlemleri almayı da şirket politikası olarak belirtmiştir.